Спальнік просто бомба, краш тест пройшов теплий зручний, рекомендую до покупки
Павел К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення було зроблено 30.12 и оплачено також того ж дня. Дуже хотів зробити подарунок на НОВИЙ РІК. НЕ ВДАЛОСЯ. Посилки досі не мае. Менеджер магазину зателефонував в той день коли була зроблена заявка. Поговорили й домовились на аж п'яте число,нажаль. Який там новорічний подарунок під ялинку.(((( Але все ж погодився. Пройшла обговорена дата а посилка ще не передана до відділення доставки нової почти. Неповага до покупця.
Чітка картинка
Спальнік просто бомба, краш тест пройшов теплий зручний, рекомендую до покупки
Замовлення було зроблено 30.12 и оплачено також того ж дня. Дуже хотів зробити подарунок на НОВИЙ РІК. НЕ ВДАЛОСЯ. Посилки досі не мае. Менеджер магазину зателефонував в той день коли була зроблена заявка. Поговорили й домовились на аж п'яте число,нажаль. Який там новорічний подарунок під ялинку.(((( Але все ж погодився. Пройшла обговорена дата а посилка ще не передана до відділення доставки нової почти. Неповага до покупця.